Masz pytania?Zadzwoń: +48 506 449 203
Rejestracja onlineSkorzystaj z systemu rejestracji online
Godziny otwarciaPon, śr, pt 8:00 -18:00
baner świeże owoce

O mnie

mgr inż. Beata Lewandowska
dietetyk kliniczny,
psychodietetyk, psychoonkolog

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Instytutu Dietetyki Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.  Studia podyplomowe z psychodietetyki oraz psychoonkologii ukończyłam na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS w Warszawie. Od 2015 roku pracuję jako wykładowca w Katedrze Nauk Medycznych Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze.

Przynależność do Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością (PTBO) oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki (PTD) umożliwia mi uczestniczenie w licznych konferencjach naukowych i wykorzystywanie aktualnej wiedzy w postępowaniu dietetycznym wdrażanym u poszczególnych pacjentów.

Dietetyka jest dla mnie nie tylko dziedziną nauki – to przede wszystkim pasja, którą realizuję w ramach prowadzonego od 2010 roku gabinetu psychodietetycznego. Moim celem jest przede wszystkim przekazanie praktycznej wiedzy o żywności i żywieniu w „porcjach” indywidualnie dopasowanych do potrzeb pacjentów tak, aby proces kuracji dietetycznej mógł skutkować pozytywnymi zmianami w dotychczasowym stylu życia oraz trwałymi efektami.

Satysfakcjonujących przemian zewnętrznych oraz wewnętrznych życzę wszystkim potrzebującym i zapraszam do współpracy.