Masz pytania?Zadzwoń: +48 506 449 203
Rejestracja onlineSkorzystaj z systemu rejestracji online
Godziny otwarciaPon, śr, pt 8:00 -18:00
baner świeże owoce

O mnie

mgr inż. Beata Lewandowska
specjalista z zakresu żywienia człowieka,
psychodietetyk, psychoonkolog

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Humanistycznego SWPS w Warszawie na kierunkach psychodietetyka oraz psychoonkologia. Członkini Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością (PTBO) oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki (PTD). Obecnie wykładowca w Katedrze Nauk Medycznych Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze.

Przynależność do Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością (PTBO) oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki (PTD) umożliwia mi uczestniczenie w licznych konferencjach naukowych i wykorzystywanie aktualnej wiedzy w postępowaniu dietetycznym wdrażanym u poszczególnych pacjentów.

Dietetyka jest dla mnie nie tylko dziedziną nauki – to przede wszystkim pasja, którą realizuję w ramach prowadzonego od 2010 roku gabinetu psychodietetycznego. Moim celem jest przede wszystkim przekazanie praktycznej wiedzy o żywności i żywieniu w „porcjach” indywidualnie dopasowanych do potrzeb pacjentów tak, aby proces kuracji dietetycznej mógł skutkować pozytywnymi zmianami w dotychczasowym stylu życia oraz trwałymi efektami.

Satysfakcjonujących przemian zewnętrznych oraz wewnętrznych życzę wszystkim potrzebującym i zapraszam do współpracy.